Hakkımızda

Slider

 

HAKKIMIZDA

Anadolu Grub (TYT İÇ VE DIŞ TİC. LTD ŞTİ)  Genel Merkez olarak KAYSERİ/MELİKGAZİ de kurulmuş olan şirketimiz, Siz değerli müşterilerimize hizmet vermek adına çeşitli faaliyetlerle hizmetinize girmiştir. Sizlere daha iyi, hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek adına, Başkent ANKARA Çankaya bölgesinde şubemizi de açmış bulunmaktayız. Şirketimizin Faaliyetleri sürekli yenilenmekte ve gelişmekte olup, Sizlere daha fazla hizmeti en iyi koşullarda sunabilme anlayışıyla yola çıkmış bulunmaktayız. Hizmet politikamız güvenli, kaliteli ve son kullanıcıya kadar kusursuz hizmet verebilmek adına teknolojiyi en iyi şekilde yakından takip ederek çalışmalarımıza bu doğrultuda devam etmekteyiz.. Verdiğimiz aktif tüm hizmetleri Resmi web sitemizde bulunan Faaliyetlerimiz bölümünden takip edebilir ve bizimle çalışmak/hizmet almak için, iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz.
 

MİSYONUMUZ

Müşterilerimiz, tüketicilerimiz, çalışanlarımız ve paydaşlarımızla bir bütün olarak, onların beklentilerini karşılamanın en iyi yolunun sürekli büyüme olduğunu biliyor ve bu bilinç ile çalışıyoruz.  Faaliyetlerimizin, dokunduğumuz herkes için anlamı olduğuna inanıyor, tecrübelerimizle bize rehberlik eden misyonumuz, temel değerlerimiz ve etik prensiplerimize bağlı kalarak ilerliyoruz. Dünyada gelişen son teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak, sahip olduğumuz profesyonel insan kaynaklarıyla, müşteri memnuniyetini önceleyen kalite anlayışıyla ve ürettiği kreatif sektörel tanıtım ve pazarlama çözümleriyle, sektöründe fark yaratarak tercih edilen bir marka olmak başlıca misyonumuzdur.

VİZYONUMUZ

Hizmet verdiği sektörler ile hızla gelişmekte olan ve diğer hizmet verdiğimiz sektörler içerisinde bulunan ve önemini artan bir ivme doğrultusunda kazanmakta olan hizmet verdiğimiz sektörlerimizde medya/ajans ve danışmanlık faaliyet alanlarında değişen ülke ve dünya dinamiklerini etkin bir şekilde takip etmek, sürekli seyrini izlemek ve sektörde öncü şirketler arasında yer almak;
  • Güvenli ve Kaliteli hizmet üretimi,
  • Günceli yakalayan teknoloji yatırımları,
  • Mesleki uzmanlık,
  • Kişisel verilerde gizlilik,
  • Kreatif düşünebilen eğitimli insan kaynağı,
  • İnsana Saygı duyan
  • Sosyal sorumluluk bilincine sahip
üstteki değerlere bağlı kalan anlayışlarımızı değiştirmeden Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin istek ve beklentilerini kalite  standartlarında sunan müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini sağlayan şirket anlayışımızı devam ettirebilmek.